Co mówią o nas nasi Pacjenci?

Opinie

Gabinet działa już od 1998 roku. Od tej pory mamy swoich stałych zadowolonych Pacjentów, którzy korzystają z naszych usług. Warto zapoznać się z ich opiniami na temat naszej pracy.

Uśmiech klienta po skończonym leczeniu jest dla nas najważniejszy.

W końcu zdecydowałem się na wizytę u dentysty. Do tej pory znieczulenie, wiercenie i zdejmowanie kamienia stanowiło dla mnie przeszkodę nie do pokonania. W gabinecie dr Purzyckiej nie czułem bólu, chociaż byłem na początku tym zszokowany. Doktor jest w 100% profesjonalistką. Dziękuję!

Pan Paweł

Wizyta w tym gabinecie jest dla mnie teraz miłym przeżyciem. Prawie nie zauważyłem kiedy usunięto mi mojego zęba. Znieczulenie było bardzo skuteczne.

Pani Anna

Doktor Purzycka rozjaśniła moje zęby, tak że teraz każdy z moich znajomych zwraca na nie uwagę. Czuję się przez to bardziej pewnie.

Pani Monika

Korzystam z usług tego gabinetu przez 8 lat. Od pierwszej wizyty opieka nad moim uzębieniem była perfekcyjna. Zawsze mogę liczyć na poradę i pomoc w nagłych przypadkach.

Pan Zbigniew

Spotkałem się z cierpliwą opieką życzliwej pani doktor.

Pan Andrzej

Doświadczenie poparte szkoleniami

Jestem lekarzem stomatologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Od momentu zakończenia moich studiów medycznych czynnie wykonuje zawód oraz aktywnie biorę udział we wszelkiego rodzaju szkoleniach i konferencjach podnoszących moje kwalifikacje. Dowodem tego jest pokaźny zbiór certyfikatów i dyplomów, które świadczą o zaangażowaniu w wykonywaną pracę na rzecz moich Pacjentów.
Poniżej można zobaczyć niektóre z nich.